Bireysel Gelişim, Kurumsal Dönüşüm

Bireyler, kurumlar hak ettikleri kadar değil, bilebildikleri kadar yaşarlar.
Düşlediğimiz geleceği yaratabilmek ve yaşayabilmek için, “Her Zaman, Her Yerde, Yaşam Boyu Gelişim.” Gelin sizler için hazırladığımız bireysel ve kurumsal paylaşımlarla, kendimizi yeniden gerçekleştirelim ve dönüştürelim.

tor-akademi-yasam-boyu-gelisim-platformu

Tor Akademi Yaşam Boyu Gelişim Platformu

“Öyle bir yöntem arıyorum ki ‘’Öğretenler daha az öğretsin, Öğrenenler daha çok öğrensin...” Tor Akademi olarak amacımız COMENICUS’un vurguladığı gibi katılımcıların daha fazla katıldığı, tartıştığı fayda odaklı interaktif eğitimler gerçekleştirmektir.

Size Özel Kurumsal Eğitim Anlayışımız

Beklentinizin yatırımınız karşılığında aldığınız eğitimin personelde davranış değişikliği yaratması ve iş süreçlerine yansıyan verimliliğin artması olduğunun bilinciyle, kurumunuza özel eğitim ve gelişim programlarını birlikte tasarlayabiliriz.

size-ozel-kurumsal-egitim-anlayisimiz
danisman-egitmenlerimiz-neden-mi-basarili

Danışman Eğitmenlerimiz neden mi başarılı ?

Confucius’un 2500 yıl önce dediği gibi “İşitirsem unuturum, görürsem anımsarım, yaparsam öğrenirim” Tor Akademi eğitmen danışmanları da uygulama çalışmalarını tüm programların odağında tutmaktadır. Bazı uygulama yöntemlerimiz;

  • Ters yüz eğitim (Flipped Learning)
  • Grup ve Vaka çalışmaları
  • Simülasyonlar, oyunlar ve oyunlaştırmalar
  • Outdoor eğitimler ve benzeri eğitim tekniklerini kullandıkları için.

İnteraktif dijital eğitimlerimizi sizin için eğlenceli hale getiriyoruz

İstediğiniz yerde ve zamanda mı öğrenmek istiyorsunuz?

O halde defalarca tıklayarak ilerleyebildiğiniz interaktif dijital eğitimlerle eğlenerek ve oynayarak öğrenmenin tadını çıkarın. Başlangıç ve bitiş testleriyle gelişim alanınızı ölçün.

 

interaktif-dijital-egitimlerimizi-sizin-icin-eglenceli-hale-getiriyoruz

Kurumunuza Özel Dijital Eğitimler

Kurumunuza özel dijital eğitimlerinizi birlikte tasarlayabiliriz. Başlangıç ve bitiş testleriyle ölçümleme raporlarınızı inceleyerek gelişim alanınızı öğrenebilir, pop quiz ve kurumunuza özel tasarlanmış "gamification" yani oyunlaştırma animasyonlarıyla kısa zamanda daha etkili öğrenmenin yollarını keşfedebilirsiniz.

Online ve yüz yüze eğitimlerde yeni teknolojiler ile tanışın

Sınıf ortamında ancak evinizin rahatlığında eğitimlere katılmak için "online" yani çevrimiçi sanal sınıflarımızı tercih edebilir veya Tor Akademi' nin sıcak ve samimi öğrenim alanlarında "yüz yüze" eğitimlere katılabilirsiniz.

Sanal Sınıflar

Eğitmenlerimizin platform becerilerini de kullanabileceği çevrimiçi sanal sınıf teknolojimiz ile evinizdeyken bir sınıfın içerisindeymişcesine programları takip edebilirsiniz.

Yüksek lisans programlarımızı sizin beklentilerinize göre hazırladık

“Öyle bir imalat mühendisliği yüksek lisansı ve MBA programı olsun ki, hem işletmenin içinde uygulamalı eğitimlere yer verilsin, hem de günümüzü yakalayan ama geleceğe hazırlayan programlar olsun. Üstelik eğitimleri de Akademisyenler ve iş insanları versin" diyorsanız programlarımıza göz atabilir, detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

4 Aylık MT programlarımız ile hata maliyetlerinizi yönetebilirsiniz.

MT Programlarımız ile takımınıza kattığınız yeni mezun iş arkadaşlarınızın sabah Tor Akademi AR-GE ve İNOVASYON merkezinde uygulamalı MT programlarına katılmasını sağlayabilir, öğrendiklerini günün geri kalanında kurumunuzda uygulamalarını sağlayabilirsiniz.

Uzmanlık programlarımız ile potansiyelinizi performansa çevirebilirsiniz.

60 saatten oluşan 15 farklı uzmanlık sertifika programlarıyla hayallerinizdeki kariyer yolculuğunuzda sizi ileri taşıyacak uygulama odaklı eğitimlere dilerseniz çevrimiçi, dilerseniz Tor Akademi sınıflarımızda katılabilirsiniz.

Kendinizi gerçekleştirmek için vizyonel ve günü yakalayan seminerlerimiz ile tanışın

Başarılısınız, ancak bilginin çok hızla değişen ve dönüşen günümüz dijital ortamında gelişim sürecinizi sürdürülebilir kılmak istiyorsunuz. O halde seminer kataloğumuzu inceleyerek 12 okulun altında sınıflandırılmış 250 vizyonel seminer programına ücretsiz ön kayıt yaptırabilirsiniz.